Dnia 24 lutego 2022 roku wybuchła wojna w Ukrainie.
Fundacja włączyła się w udzielanie pomocy Ukrainie. Przekazała bezpośrednio dary na Ukrainę.
Pomagała uchodźcom wojennym przybyłym do Polski. Pomoc ogółem wyniosła 71.171 zł – z czego kwota 44.378 zł przekazana bezpośrednio na teren walczącej Ukrainy (agregaty prądotwórcze, metalowe karnistry, power banki, latarki, śpiwory kempingowe, czajniki elektryczne, termosy obiadowe, karimaty z laminatem i zabawki dla dzieci) – kwota 26.792 zł posłużyła uchodźcom Ukraińskim jacy przybyli do Polski.

Pomoc ofiarom klęsk żywiołowych wyniosła 59.523 zł. Fundacja udzieliła pomocy czterem rodzinom dotkniętym pożarami domów, w wyniku którego utraciły cały dobytek. Pomoc dotyczyła pogorzelców z gminy Skępe i Wielgie powiat lipnowski.

Na pomoc dla powodzian w 2010 roku, Fundacja przeznaczyła wszystkie posiadane i specjalnie zebrane środki finansowe w wysokości 54.232 zł. Udzielono pomocy gminom w Słubicach, Gąbinie, Wilków w województwie mazowieckim, i gminom Bogatynia i Zgorzelec w województwie dolnośląskim.