Dogodną formą wsparcia, dla wszystkich osób identyfikujących się z celami Fundacji, którym zależy na wzmocnieniu możliwości udzielania pomocy przez Fundację Humanitarną we Włocławku, jest coroczne przekazywanie 1% swojego podatku, w czasie rozliczania się z fiskusem. W tym celu, w formularzu rozliczeniowym, należy wskazać Nr KRS naszej Fundacji: 0000019217. O pamięć w systematycznym wspieraniu Fundacji poprzez 1% podatku w sposób szczególny prosimy osoby, które korzystały z pomocy Fundacji oraz rodziny i przyjaciół tych osób. Poprzez własne doświadczenie potrzeby wsparcia,  doceńmy siłę wzajemnej pomocy i wspólnie zbudujmy silną Fundację, która będzie w stanie wpierać potrzebujących. Pamiętajmy, że  każdy z nas może znaleźć się w trudnej sytuacji życiowej, wymagającej wsparcia.

Fundację można również wspierać poprzez darowizny. Darowizny mogą być przekazywane ogólnie na cele statutowe Fundacji lub na konkrety cel szczegółowy. Rodzaj darowizny prosimy wyszczególnić w opisie przelewu (jeśli będzie to cel szczegółowy należy go wskazać).

Darowizny można przekazywać na:
Nr konta bankowego KDBS: 42 9550 0003 2001 0073 8466 0001
Fundacja Humanitarna